18enlosgeslagen (20) in haar eigen woorden
Hey hallo :-)
Leuk dat je even op mijn profiel kijkt, komt dat door mijn naam of mijn foto ??
Hihi ja en nu wil je zeker weten of ik zin heb in jouw lekkere pik ???
Nou wie weet ;-)
Hoi! Wat zal ik eens vertellen over mijzelf. Nou ik ben dus Felene, ik ben 19 jaar en ik werk in een bakkerij. Ik hou van paardrijden en uitgaan.
Ik heb geen vriendje anders zou ik hier natuurlijk niet zijn. Ik vind het best wel een beetje spannend hoor. Ook omdat ik nog niet heel veel met jongens naar bed ben gegaan, want zo ben ik niet.
Ik wou dit een keer uitproberen...
Jonge tiener daten (20)
Hey hallo daar dan:-)!!! Ik heb echt zin in een spannende date. Als je maar lief, gezellig en alles bent;-) Oh en je kan lekker neuken? Doe me dan ff berichtje ik ga je gelijk terugsturen. xjes
...
Mooie vrouw daten (29)
Hi, weet eigenlijk niet zo goed hoe ik dit het beste kan vertellen.
Ik woon dus met mijn moeder bij haar nieuwe vriend, die heeft een dochter van 17. We slapen noodgedwongen op 1 kamer en dat is niet zo tof joh. Ze is best gezellig hoor, maar ik wil graag privacy enzo.
Ik kan niet eens lekker met mezelfs spelen:-(
Vriendjes is ook heel lastig aangezien ik niets ongezien...
Jonge meid naaien (21)