Menu
Pik diep van achteren in het tienertje steken
Zijn pik moet er helemaal in, vindt hij en ook zij ziet dat wel zitten, maar ze vraagt zich af of er wel genoeg plaats voor is, want het valt niet mee om zo'n strak kutje te hebben en er dan zo'n dikke worst in te moeten ontvangen. Terwijl hij al hongerig naar haar kontgaatje aan het kijken is, want je mag drie maal raden wat hij daar mee van plan is! Of zij dat ook wil..?
pilijntje (21) in haar eigen woorden
Ik heb het geloof ik echt ff gehad met dat uitgaan. Zie toch altijd dezelfde gezichten. Al dat gepraat over iedereen. Het kost me serieus doekoes. Vind het gewoon niet leuk meer. Maar mannen natuurlijk wel:-)
Ga het gewoon eens hier proberen. Lijkt me best wel vet:-)
Als ik mezelf vinger kom ik veel lekkerder klaar dan met me vriend.
kan tog niet goed zijn??? ...
Hete meid daten (21)
Ik heb heus wel van alles gedaan hoor maar ik had nog nooit iemand gepijpt
dacht altijd dat ik het heel vies zou vinden.
zo maar dat was echt niet waar. het maakte me echt vet geil. en ik vond die kwakkie zelf ook heel lekker. en supercool dat hij het zo lekker vond:-)
zoowwww en dan daarna seksen ik ben nog nooit zo snel gekomen. ik wil pijpen! ik wil pijpen! maar hij...
Sexy maagd daten (19)
Zucht...
ik heb nou al een 100,- uitgegeven en nog geen berichtje terug:-(
het zou hier zo makkelijk gaan zeiden ze??? ...
Eenzame tiener daten (20)