Menu
Lange paal voor milfje dat probeert te pijpen
Een milfje dat wel zin had om hem te pijpen komt daar nu een beetje op terug, want die leuke plasser blijkt in erectieve toestand toch wel mosterlijk groot te zijn! Ze krijgt die paal nooit in haar mond, nog niet eens voor de helft! Ook haar kaken doen pijn, want ze wil natuurlijk niet met haar tanden in zijn eikel zagen. Ze doet wat ze kan, maar hij weet dat hij haar beter in de poes kan pakken!
Noontje (21) in haar eigen woorden
Nou zeg ik zal wel weer dom zijn ofzo. owkee we hebben pas een paar keer seks gehad maar ik dacht dus dat we iets hadden. blijkt hij dat hij gewoon ze gang blijft gaan met andere wijven. nou dan ga ik dat dus ook gewoon lekker doen. wat een stommerd zeg. vind het niet cool!
Ik zal wel alleen maar met flapdrollen te maken hebben gehad ofsowwwww maar vertel me ajb dat er meer mogelijk is dan 10 minuten kansloos gedoe.
Of zou het door mijn strakke poesje komen:-p ? ...
Lekkere tiener daten (20)
Nou die sex die ik tot nu toe heb gehad werd er nou niet vet geil van ofzo. was wel lekker maar als dit het is.. ...
Geile meid naaien (21)
Na een paar vriendjes te hebben gehad, helaas nog steeds maagd.
Misschien wil ik te graag, maar al mijn vriendinnen zijn al (lang) geen maagd meer en hebben ook regelmatig seks, nu juist omdat ik nog maagd ben durf ik ook niet zomaar met een jongen te seksen.
Ik hoop dat hier een leuke jongen te vinden is die het geen probleem vind om me te ontmaagden, geen idee wat...
Lekkere tiener daten (20)