Hediye (20) in haar eigen woorden
Al die meiden hier hebben zoveel te vertellen over zichzelf. Wat moe ik nou vertellen? Ik ben 19 jaar. Ehhhm...ik heb geen vriend. En ik vind het natuurlijk ook lekker. En ik vind dit wel superspannend.
En toch ook wel een beetje eng want iedereen kan natuurlijk maar zeggen wat hij wil. Daarom als ik al afspreek wil ik dat in een cafe doen. Om je eerst safe in het echt te zien.
Ik vind mezelf best wel leuk om te zien weet je alleen ik ben gewoon zo niet blij met me boobies:-( wat??? welke boobies?
vinnik echt niet tof word er echt onzekurrrr van:-(
weet je alvast tog...xx ...
Aardige meid daten (21)
Hoi. Ik ben Yara en ik ben 19 jaar. Ik heb nu geen vriend en dat vind ik best wel ok. Ben niet echt op zoek maar wilde dit een keertje doen.
Ik val op mannen die normaal doen en gewoon lief zijn.
Als ik al met iemand een afspraakje mak beloof ik niets hoor. Ik wil best wel ergens iets drinken. En dan kunnen we altijd nog een keertje afspreken toch?
xxx ...
Lieve tiener daten (20)
Ik wil van alles ontdekken :-)
Maar zie dat nou niet zitten om met een vriendje te doen.
Klinkt misschien raar maar ik wil me dan niet inhouden of schamen snap je dat. Daarom dacht ik als ik hier nou ondeugende mannen vind dan kan ik daarmee dingen ontdekken hoef ik me ook niet te schamen enzo.
Leeftijd vind ik niet zo spannend al is ouder misschien wel leuk om een keer...
Eenzame meid daten (21)