Menu
Mooie rebelse tiener laat zich helemaal gaan
Een jonge tiener meid is net op kamers gegaan en wil nu volop genieten van het studenten leven! Ze drinkt te veel, ze rookt allerlei soorten sigaretten en joints, ze wil naar bed met alle jongens uit haar studentenhuis en wil zelfs sex met andere vrouwen uitproberen. Wanneer ze weer eens dronken en geil is vraagt ze aan hun huisgenoot of ze hem mag pijpen, want daar wordt ze zo opgewonden van!
X_anna (27) in haar eigen woorden
Weet je dat ik eigenlijk nog nooit op een date ben geweest. Dus echt met iemand afspreken om samen ergens heen te gaan. Ik ben altijd met vriendinnen uit geweest en dan je weet wel dan kom je wel iemand tegen ofzo.
Ik zou nou wel eens een echte date willen hebben. En dan ook nog eens dat je bijna zeker weet dat je met elkaar naar bed gaat. Hoe geil is dat. Ik weet niet of ik het lang vol hou om NIET naar huis te gaan hoor hihi.
Heyyyyy jij was toch op zoek naar een geile chick gast???
Stoppuhhhhhhh met zoeken!!! I'm here!!!!
Vind het supervet als je me een selfie stuurt:-)
Love 2 do it!!!;-) ...
Mooie studente daten (23)