Menu
Jong meisje leert wat standje 69 is van een papa
Klassiek neuken, dat heeft ze al eens gedaan, maar ze wilde meer leren en meer experimenteren met sex. Van hara klasgenootjes kon ze maar weinig bijleren en dus is ze op een sexdating site gaan kijken, waar ze op een oudere man stuitte, die haar eigen papa had kunnen zijn. Hij bleek ervaren gewoon te zijn en wilde wel eens met haar gaan experimenteren!
iwannalearn (18) in haar eigen woorden
Nou dag ik zeg het gewoon. ik heb niet veel gesext nog. ik woon in een fucking klein dorp waar al niet zo veel lekkers rondloopt. en trouwens als dat wel zo zijn zou iedereen het weten dat ik met meerdere gasten aan het bangen ben. dus dit leek me wel vet om eens te proberen. zou supertof zijn als je me kan ophalen maar anders kom ik wel met ov.
Ik vind sexen egt lekkerrrr:-)
de laatste keer hebben ik het wel iets van 15 minuten achter elkaar gedaan!!!
dat kan tog bijna niet langer???
of wel??? wauwwww dat zou pas vettt zijn!! ...
Sexy maagd daten (19)
Ik heb zin om een pik leeg te halen. op wat voor manier boeit me niet.
oepsssss deed ik dit nou ect typen;-)?? ...
Lekkere tiener daten (20)
En me ouders maar denken dat ik zoon braaf en net meisje ben hihi nou ik woon nou op mezelf dus dat kunnen ze wel vergeten.
En voor de leukste jongen heb ik misschien wel een stout voorstel.... ...
Sexy tiener daten (20)