Lisenka (20) in haar eigen woorden
Hoor ik van een vriend van me dat me ex loopt rond te vertellen dat ik niet kan pijpen!!! alsof hij zo lekker kon likken en seksen pfff. had ie toch lekker moeten zeggen hoe ik het wel had moeten doen sukkel.
nou ben ik lekker onzeker zeg:-( ben echt focking benieuwd wat een ander er van vind en als ik het dan zo kut doe zeg dan hoe ik het moet doen. ik heb zelfs op internet gekeken hoe ik het moet doen!!!
Skatties ik ben een hete en wil vaak gepakt worden. Ben net 18 geworen. Vind je tog niet errug??? ...
Aardige maagd daten (19)
Na een paar vriendjes te hebben gehad, helaas nog steeds maagd.
Misschien wil ik te graag, maar al mijn vriendinnen zijn al (lang) geen maagd meer en hebben ook regelmatig seks, nu juist omdat ik nog maagd ben durf ik ook niet zomaar met een jongen te seksen.
Ik hoop dat hier een leuke jongen te vinden is die het geen probleem vind om me te ontmaagden, geen idee wat...
Lekkere tiener daten (20)
Ik hou gewoon van seks, het liefst elke dag 3 keer ;-)
maar wil niet het hoertje van de buurt worden, snap je wel toch !
Mooi zo laat maar wat van je horen, dan gaat het vast goedkomen, heb ov dus kan doordeweeks gratis reizen :-x
...
Lekkere meid naaien (21)
Hey hallo daar dan:-)!!! Ik heb echt zin in een spannende date. Als je maar lief, gezellig en alles bent;-) Oh en je kan lekker neuken? Doe me dan ff berichtje ik ga je gelijk terugsturen. xjes
...
Mooie vrouw daten (29)