Menu
Lange paal voor milfje dat probeert te pijpen
Een milfje dat wel zin had om hem te pijpen komt daar nu een beetje op terug, want die leuke plasser blijkt in erectieve toestand toch wel mosterlijk groot te zijn! Ze krijgt die paal nooit in haar mond, nog niet eens voor de helft! Ook haar kaken doen pijn, want ze wil natuurlijk niet met haar tanden in zijn eikel zagen. Ze doet wat ze kan, maar hij weet dat hij haar beter in de poes kan pakken!
curiousgirlll (20) in haar eigen woorden
Beetje uit nieuwsgierigheid accountie aangemaakt. Had een vriend er over gehad. hihihi ik heb m keihard uitgelachen en nou ben ik er dus zelf ook;-) blijf nog ff:-)
Jah zeg maar gewoon op zoek naar porno enne duh natuurlijk ken ik dat ook wel in t echie krijgen maar dit is ook wel kick zo beetje shoppen :D
...
Hete studente naaien (23)