looking4heaven (23) in haar eigen woorden
Gadverrrr dat dacht ik dus eerst heh. En nog wel vaak hoor maar heel soms zie ik wel best wel wat errug leuks. Ik vind sexen natuurlijk wel erg fijn maar het moet toch wel ja een beetje speciaal zijn. Heh dat klinkt ook weer zo softie het mag wel best een beetje porno-achtig enzo maar ja in ieder geval niet van die te bizarre dingen zeg maar (oh ja en ik vind het bovenop zitten wel errug lekker bloossss;-))
Hi, weet eigenlijk niet zo goed hoe ik dit het beste kan vertellen.
Ik woon dus met mijn moeder bij haar nieuwe vriend, die heeft een dochter van 17. We slapen noodgedwongen op 1 kamer en dat is niet zo tof joh. Ze is best gezellig hoor, maar ik wil graag privacy enzo.
Ik kan niet eens lekker met mezelfs spelen:-(
Vriendjes is ook heel lastig aangezien ik niets ongezien...
Jonge meid naaien (21)
Ik ben zo blij dat ik eindelijk een plaatste voor mezelf heb.
Mini huisje hoor met 2 kamers maar dat boeit niet ik kan nu eindelijk doen wat ik wil. En als eerste wil ik nu een nachtje doorbregen in mijn eigen bed uhm matras eigenlijk hihi
zodat ik heerlijk kan genieten van dampende porno :-)
yesssss dat is eruit
xx ...
Single meid daten (21)