swoezzzie (19) in haar eigen woorden
Ik heb niet zo veel geld en die berichtjes zijn best duur dus wou ik het liefst snel afspreken ofzo. en niet bij mij. me ouders je weet wel die worden echt gek.
Gek op spelletjes, uitdagingen en andere gekkigheid.
Ondeugend fotootje misschien?
Hihi als dat nou bevalt gaan we verder praten ok?
...
Hete tiener daten (20)
Ik wil wel eens meemaken hoe de mannen hier met vrouwen om gaan. Tijdens het uitgaan word ik vaak lomp behandeld of met van die waanzinnig leuke openingszinnen geconfronteerd.
En ik weet niet wat je jezelf hebt beloof, maar ik ga je echt geen naaktfoto sturen. Straks gaat dat over het hele internet.
Als ik al met je afspreek is dat alleen voor jou. En dan heb ik het...
Lekkere vrouw daten (27)
Na mijn exvriend ben ik met 2 andere naar bed geweest. die ex was mijn eerste. en ik vond het lekker met hem maar met die andere 2 ook!! elke keer wel anders. zo vet!
dit is echt ff mijn tijd hoor. wie weet wat ik allemaal nog ga meemaken:-) ik ga zo nog niets vasts nemen:-p ...
Lieve scholiere daten (22)