stukkie1 (19) in haar eigen woorden
Word er hier ook maar 1 iemand opgewonden door naar me te kijken??
1 iemand??
nooit kijkt er iemand naar mij:-(
ik wil ook hoor!
Ik ben gewoon een spontane beetje gekke meid. vind het altijd leuk om iets nieuws te proberen. ben altijd ergens voor in als het maar leuk en spannend is. en voor een leuke gast ben ik al helemaal in. duhhhh!!
dit is toch gewoon te leuk zo??? :-) ...
Mooie vrouw daten (25)
Me vriendinnen vinden het echt niet tof dat ik dit doe. ja hun hebben lekker makkelijk praten!! die liggen maar lekker seks te hebben met hun vrienden en ik niet. en als we met ze allen uitgaan hang ik er een beetje bij en soms heh dan ben ik aan het praten met iemand moet ik weer mee weg!!!
ja daaag ik ga het toch gewoon hier proberen. ...
Single maagd daten (19)
Beetje bellen, geil appen/facetimen en af en toe een weekend bij elkaar. Ik vind het 3 x niks dat mijn vriend verhuisd is. Ik dacht dat het misschien zo wel zou werken maar het is echt niet genoeg voor mij:-(
Ik wil er iemand bij hebben of ik ga het uitmaken. dat weet ik nog niet. ...
Geile tiener daten (20)